fbpx

Hakkımızda

Mikroida Network Ve Bilişim Sistemleri işletmesi hakkında bilgilerimiz

Neler Yapıyoruz?

Mikroida Network Ve Bilişim Sistemleri olarak kurumsal ve bireysel çözümler üretmekteyiz. Sistem kurulumları ile iş yerlerinizin tüm sistem gereksinimlerini yerine getirmekteyiz.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri alanında kesinlikle kalitesinden taviz vermeden yüksek nitelikli uluslararası standartlarda kurumsal yapısı ile sektörde yön veren şirketler arasında yer almaktır.

Şirket Tarihçesi

10 yılı aşkın süredir bilişim teknolojileri alanında birçok kurumsal ve bireysel müşterilerimiz ile tecrübelerimizi ve etkin yazılımsal, donanımsal çalışmalarımızı paylaşmaktayız.

Bizimle iş Birliği Yapın

Bünyemizde bulunan iş ortaklarımız ile yazılımsal ve donanımsal olarak sizin tam ihtiyacınız olan işlevleri yerine getirmekteyiz.

What can we do for you ?

Yaptığımız işlerle ilgili aramızda yapılan iş anlaşması doğrultusunda her zaman yanınızda olmaktayız.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin ileriki süreçlerde sorun yaşatmaması için fiyat performans değerlendirmesini yapıp son kullanıcıya o doğrultutda hizmet vermekteyiz.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerinizde ürünlerin eksiksiz olarak en kısa sürede teslimat yapmaktayız.

Mikroida Network Ve Bilişim Teknolojileri olarak müşterilerimiz yaşayabileceği sorunlar ve destek talepleri doğrultusunda müşteri hizmetleri en kısa sürede size destek olabilecektir.

Hizmet verdiğimiz müşteriler ile iş bitimi ile bağlantılarımızı kesmeyerek sürekli ilerleyen süreçlerde memnuniyetlerini kontrol etmekteyiz.

İletişime Geçin
BİLGİ AL

E-Dönüşüm

ERP Çözümlerinde E-dönüşüm Paketi ve 500 Kontür Hediye.
close-link
Select your currency
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları